Spring til indhold

Tuborg eller Carlsberg

33 cl

4,00 kr12,12 kr/l
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

REMA 1000Tilbudavistilbud · gælder til 26.09.
4,00 kr
12,12 kr/l · opdateret 22.09. 02:51
Se hos REMA 1000

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 4,00 kr 30 dg. højeste 4,00 kr 30 dg. gennemsnit 4,00 kr
3,773,924,084,2320.0921.0922.09Snit
REMA 1000 Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoREMA 1000
22.094,00 kr
21.094,00 kr
20.094,00 kr

Fakta om varen

Mængde33 cl
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring20.09.2026 02:51

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Tuborg eller Carlsberg lige nu?
Tuborg eller Carlsberg er billigst hos REMA 1000 til 4,00 kr (12,12 kr/l). Opdateret 20.09.2026 02:51.
Hvilke supermarkeder har Tuborg eller Carlsberg?
Tuborg eller Carlsberg findes hos REMA 1000.
Er Tuborg eller Carlsberg på tilbud lige nu?
Ja, REMA 1000 har Tuborg eller Carlsberg på tilbud til 4,00 kr.