Spring til indhold

Them Skæreost

450 g

49,00 kr
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

SPARTilbudavistilbud · gælder til 24.09.
49,00 kr
opdateret 22.09. 02:51
Se hos SPAR

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 49,00 kr 30 dg. højeste 49,00 kr 30 dg. gennemsnit 49,00 kr
46,1648,0549,9551,8418.0920.0922.09Snit
SPAR Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoSPAR
22.0949,00 kr
21.0949,00 kr
20.0949,00 kr
19.0949,00 kr
18.0949,00 kr

Fakta om varen

Mængde450 g
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring18.09.2026 02:51

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Them Skæreost lige nu?
Them Skæreost er billigst hos SPAR til 49,00 kr. Opdateret 18.09.2026 02:51.
Hvilke supermarkeder har Them Skæreost?
Them Skæreost findes hos SPAR.
Er Them Skæreost på tilbud lige nu?
Ja, SPAR har Them Skæreost på tilbud til 49,00 kr.