Spring til indhold

SENSIPLAST Pulsoximeter

1 pcs

99,00 kr99,00 kr/stk
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

LidlTilbudavistilbud · gælder til 26.09.
99,00 kr
99,00 kr/stk · opdateret 22.09. 02:50
Se hos Lidl

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 99,00 kr 30 dg. højeste 99,00 kr 30 dg. gennemsnit 99,00 kr
93,2697,09100,91104,7420.0921.0922.09Snit
Lidl Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoLidl
22.0999,00 kr
21.0999,00 kr
20.0999,00 kr

Fakta om varen

Mængde1 pcs
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring20.09.2026 02:50

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster SENSIPLAST Pulsoximeter lige nu?
SENSIPLAST Pulsoximeter er billigst hos Lidl til 99,00 kr (99,00 kr/stk). Opdateret 20.09.2026 02:50.
Hvilke supermarkeder har SENSIPLAST Pulsoximeter?
SENSIPLAST Pulsoximeter findes hos Lidl.
Er SENSIPLAST Pulsoximeter på tilbud lige nu?
Ja, Lidl har SENSIPLAST Pulsoximeter på tilbud til 99,00 kr.