Royal Greenland Store Grønlandske Rejer
150 g
32,00 kr213,33 kr/kg
🌿 9.11 kg CO₂e/kg
Pris pr. kæde
SPARTilbudavistilbud · gælder til 24.09.
32,00 kr
213,33 kr/kg · opdateret 22.09. 02:51
Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.
Forkert pris? Ret den →Prishistorik
30 dg. laveste 32,00 kr 30 dg. højeste 32,00 kr 30 dg. gennemsnit 32,00 kr
SPAR Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | SPAR |
|---|---|
| 22.09 | 32,00 kr |
| 21.09 | 32,00 kr |
| 20.09 | 32,00 kr |
| 19.09 | 32,00 kr |
| 18.09 | 32,00 kr |
Fakta om varen
KategoriKød og fisk
Mængde150 g
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring18.09.2026 02:51
Klimaaftryk9.11 kg CO₂e/kg
Billigere pr. kg i samme kategori

Fuglesand
5,00 kr/kg
12,50 kr

Oksekødssuppe
10,00 kr/kg
10,00 kr

Hakket Spinat
13,27 kr/kg
9,95 kr
Fp Hakket Spinat
19,87 kr/kg
17,88 kr
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Royal Greenland Store Grønlandske Rejer lige nu?
- Royal Greenland Store Grønlandske Rejer er billigst hos SPAR til 32,00 kr (213,33 kr/kg). Opdateret 18.09.2026 02:51.
- Hvilke supermarkeder har Royal Greenland Store Grønlandske Rejer?
- Royal Greenland Store Grønlandske Rejer findes hos SPAR.
- Er Royal Greenland Store Grønlandske Rejer på tilbud lige nu?
- Ja, SPAR har Royal Greenland Store Grønlandske Rejer på tilbud til 32,00 kr.