Spring til indhold

PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser

1 pcs

99,00 kr99,00 kr/stk
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

LidlTilbudavistilbud · gælder til 05.09.
99,00 kr
99,00 kr/stk · opdateret 30.08. 21:55
Se hos Lidl

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 99,00 kr 30 dg. højeste 99,00 kr 30 dg. gennemsnit 99,00 kr

Prisgrafen vises når vi har målinger fra flere dage. Vi gemmer hver eneste prisændring, så historikken vokser dag for dag.

Fakta om varen

Mængde1 pcs
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Senest opdateret30.08.2026 21:55

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser lige nu?
PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser er billigst hos Lidl til 99,00 kr (99,00 kr/stk). Opdateret 30.08.2026 21:55.
Hvilke supermarkeder har PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser?
PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser findes hos Lidl.
Er PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser på tilbud lige nu?
Ja, Lidl har PARKSIDE PERFORMANCE Arbejdsbukser på tilbud til 99,00 kr.