MADVÆRKET Oksecuvette
0,5 kg
65,00 kr130,00 kr/kg
Pris pr. kæde
LidlTilbudavistilbud · gælder til 26.09.
65,00 kr
130,00 kr/kg · opdateret 22.09. 02:50
Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.
Forkert pris? Ret den →Prishistorik
30 dg. laveste 65,00 kr 30 dg. højeste 65,00 kr 30 dg. gennemsnit 65,00 kr
Lidl Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | Lidl |
|---|---|
| 22.09 | 65,00 kr |
| 21.09 | 65,00 kr |
| 20.09 | 65,00 kr |
Fakta om varen
Mængde0,5 kg
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring20.09.2026 02:50
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster MADVÆRKET Oksecuvette lige nu?
- MADVÆRKET Oksecuvette er billigst hos Lidl til 65,00 kr (130,00 kr/kg). Opdateret 20.09.2026 02:50.
- Hvilke supermarkeder har MADVÆRKET Oksecuvette?
- MADVÆRKET Oksecuvette findes hos Lidl.
- Er MADVÆRKET Oksecuvette på tilbud lige nu?
- Ja, Lidl har MADVÆRKET Oksecuvette på tilbud til 65,00 kr.