Gestus Danske Små Hurtige Kartofler
800 g
5,00 kr6,25 kr/kg
Pris pr. kæde
SPARTilbudavistilbud · gælder til 24.09.
5,00 kr
6,25 kr/kg · opdateret 22.09. 02:51
Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.
Forkert pris? Ret den →Prishistorik
30 dg. laveste 5,00 kr 30 dg. højeste 5,00 kr 30 dg. gennemsnit 5,00 kr
SPAR Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | SPAR |
|---|---|
| 22.09 | 5,00 kr |
| 21.09 | 5,00 kr |
| 20.09 | 5,00 kr |
| 19.09 | 5,00 kr |
| 18.09 | 5,00 kr |
Fakta om varen
KategoriFrugt og grønt
Mængde800 g
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Seneste prisændring18.09.2026 02:51
Billigere pr. kg i samme kategori
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Gestus Danske Små Hurtige Kartofler lige nu?
- Gestus Danske Små Hurtige Kartofler er billigst hos SPAR til 5,00 kr (6,25 kr/kg). Opdateret 18.09.2026 02:51.
- Hvilke supermarkeder har Gestus Danske Små Hurtige Kartofler?
- Gestus Danske Små Hurtige Kartofler findes hos SPAR.
- Er Gestus Danske Små Hurtige Kartofler på tilbud lige nu?
- Ja, SPAR har Gestus Danske Små Hurtige Kartofler på tilbud til 5,00 kr.