Spring til indhold
Cup Noodles Spiced Curry

Cup Noodles Spiced Curry

NISSIN · 67 g

10,00 kr149,25 kr/kg
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

REMA 1000Tilbud
10,00 kr
149,25 kr/kg · opdateret 22.09. 18:15
Se hos REMA 1000 →

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 10,00 kr 30 dg. højeste 10,00 kr 30 dg. gennemsnit 10,00 kr
9,429,8110,1910,5820.0921.0922.09Snit
REMA 1000 Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoREMA 1000
22.0910,00 kr
21.0910,00 kr
20.0910,00 kr

Fakta om varen

Mængde67 g
Kæder med prisen1
Matchet viaKædens eget varenummer
Seneste prisændring20.09.2026 12:17

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Cup Noodles Spiced Curry lige nu?
Cup Noodles Spiced Curry er billigst hos REMA 1000 til 10,00 kr (149,25 kr/kg). Opdateret 20.09.2026 12:17.
Hvilke supermarkeder har Cup Noodles Spiced Curry?
Cup Noodles Spiced Curry findes hos REMA 1000.
Er Cup Noodles Spiced Curry på tilbud lige nu?
Ja, REMA 1000 har Cup Noodles Spiced Curry på tilbud til 10,00 kr.