Spring til indhold

Coop kartofler

400 g

12,00 kr
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

SuperBrugsenTilbudavistilbud · gælder til 10.09.
12,00 kr
opdateret 30.08. 21:55
Se hos SuperBrugsen

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 12,00 kr 30 dg. højeste 12,00 kr 30 dg. gennemsnit 12,00 kr

Prisgrafen vises når vi har målinger fra flere dage. Vi gemmer hver eneste prisændring, så historikken vokser dag for dag.

Fakta om varen

Mængde400 g
Kæder med prisen1
Matchet vialeaflet-ref
Senest opdateret30.08.2026 21:55

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Coop kartofler lige nu?
Coop kartofler er billigst hos SuperBrugsen til 12,00 kr. Opdateret 30.08.2026 21:55.
Hvilke supermarkeder har Coop kartofler?
Coop kartofler findes hos SuperBrugsen.
Er Coop kartofler på tilbud lige nu?
Ja, SuperBrugsen har Coop kartofler på tilbud til 12,00 kr.