Transformers Mega Changer multipack
Transformers · 1 stk
985,00 kr985,00 kr/stk
Pris pr. kæde
🔴 Dyrere end normalt — måske ventBilligste nogensinde: 788,00 kr · målt over 27 dage
Bilka
985,00 kr
985,00 kr/stk · opdateret 19.10. 02:05
Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.
Forkert pris? Ret den →Prishistorik
30 dg. laveste 788,00 kr 30 dg. højeste 985,00 kr 30 dg. gennemsnit 957,42 kr
Bilka Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | Bilka |
|---|---|
| 19.10 | 985,00 kr |
| 18.10 | 788,00 kr |
| 17.10 | 788,00 kr |
| 16.10 | 788,00 kr |
| 15.10 | 985,00 kr |
| 14.10 | 985,00 kr |
| 13.10 | 985,00 kr |
| 12.10 | 985,00 kr |
| 29.09 | 985,00 kr |
| 28.09 | 985,00 kr |
| 27.09 | 985,00 kr |
| 26.09 | 985,00 kr |
| 25.09 | 985,00 kr |
| 24.09 | 985,00 kr |
| 23.09 | 985,00 kr |
| 22.09 | 985,00 kr |
| 21.09 | 985,00 kr |
Fakta om varen
Stregkode (EAN)5010996386090
KategoriNonfood
Mængde1 stk
Kæder med prisen1
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring19.10.2026 02:53
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Transformers Mega Changer multipack lige nu?
- Transformers Mega Changer multipack er billigst hos Bilka til 985,00 kr (985,00 kr/stk). Opdateret 19.10.2026 02:53.
- Hvilke supermarkeder har Transformers Mega Changer multipack?
- Transformers Mega Changer multipack findes hos Bilka.
- Hvad er den laveste pris nogensinde på Transformers Mega Changer multipack?
- Den laveste pris vi har målt på Transformers Mega Changer multipack er 788,00 kr, over 27 dages historik.