Spring til indhold
Red Untold Eau de Parfum

Red Untold Eau de Parfum

Club de Nuit · 105 ml

299,00 kr2.847,62 kr/l
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

🔴 Dyrere end normalt — måske ventBilligste nogensinde: 224,25 kr · målt over 64 dage
føtex
299,00 kr
2.847,62 kr/l · opdateret 19.10. 02:20
Se hos føtex →
Bilka
299,00 kr
2.847,62 kr/l · opdateret 19.10. 02:05
Se hos Bilka
Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 239,20 kr 30 dg. højeste 299,00 kr 30 dg. gennemsnit 290,94 kr
Billigst i dag
299,00 kr
føtex
Dyrest i dag
299,00 kr
Bilka
Snit (2 kæder)
299,00 kr
median 299,00 kr
Prisforskel
0,00 kr
0% dyrere i dyreste kæde
218,27247,17276,08304,9816.0817.0919.10SnitBilkaføtex
Bilka føtex Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoBilkaføtex
19.10299,00 kr 299,00 kr
18.10299,00 kr 299,00 kr
17.10299,00 kr 299,00 kr
16.10299,00 kr 299,00 kr
15.10299,00 kr 299,00 kr
14.10299,00 kr 299,00 kr
13.10299,00 kr 299,00 kr
12.10299,00 kr 299,00 kr
11.10299,00 kr 299,00 kr
10.10299,00 kr 299,00 kr
09.10299,00 kr 299,00 kr
08.10299,00 kr 299,00 kr
07.10299,00 kr 299,00 kr
06.10299,00 kr 299,00 kr
05.10299,00 kr ·
04.10299,00 kr ·
03.10299,00 kr ·
02.10299,00 kr ·
01.10239,20 kr ·
30.09239,20 kr ·
29.09239,20 kr ·
28.09239,20 kr ·
27.09239,20 kr ·
26.09239,20 kr ·
25.09239,20 kr ·
24.09299,00 kr ·
23.09299,00 kr ·
22.09299,00 kr ·
21.09299,00 kr ·
20.09299,00 kr ·
19.09299,00 kr ·
18.09299,00 kr ·
17.09299,00 kr ·
16.09299,00 kr ·
15.09299,00 kr ·
14.09299,00 kr ·
13.09299,00 kr ·
12.09299,00 kr ·
11.09299,00 kr ·
10.09299,00 kr ·
09.09299,00 kr ·
08.09299,00 kr ·
07.09299,00 kr ·
06.09299,00 kr ·
05.09299,00 kr ·
04.09299,00 kr ·
03.09299,00 kr ·
02.09299,00 kr ·
01.09299,00 kr ·
31.08299,00 kr ·
30.08299,00 kr ·
29.08299,00 kr ·
28.08299,00 kr ·
27.08224,25 kr ·
26.08224,25 kr ·
25.08224,25 kr ·
24.08224,25 kr ·
23.08224,25 kr ·
22.08224,25 kr ·
21.08299,00 kr ·
20.08299,00 kr ·
19.08299,00 kr ·
17.08299,00 kr ·
16.08299,00 kr ·

Fakta om varen

Stregkode (EAN)6294015164176
KategoriNonfood
Mængde105 ml
Kæder med prisen2
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring06.10.2026 12:20

Billigere pr. l i samme kategori

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Red Untold Eau de Parfum lige nu?
Red Untold Eau de Parfum er billigst hos føtex til 299,00 kr (2.847,62 kr/l), sammenlignet på tværs af 2 kæder. Opdateret 06.10.2026 12:20.
Hvilke supermarkeder har Red Untold Eau de Parfum?
Red Untold Eau de Parfum findes hos føtex, Bilka.
Hvad er den laveste pris nogensinde på Red Untold Eau de Parfum?
Den laveste pris vi har målt på Red Untold Eau de Parfum er 224,25 kr, over 64 dages historik.