Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot
7,00 kr81,25 kr/
🌿 0.381 kg CO₂e/kg
Pris pr. kæde
føtexTilbud
7,00 kr
⚠ sidst set 22.08. 05:40
Bilka
16,25 kr
81,25 kr/kg · opdateret 24.08. 04:05
Næringsindhold pr. 100 g
Fedt1.50 g
Kulhydrat13.00 g
– sukker8.80 g
Protein8.60 g
Salt0.088 g
Nærings- og mærkedata fra Open Food Facts (ODbL).
Prishistorik
30 dg. laveste 16,25 kr 30 dg. højeste 16,25 kr 30 dg. gennemsnit 16,25 kr
Bilka Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | Bilka |
|---|---|
| 24.08 | 16,25 kr |
| 23.08 | 16,25 kr |
| 22.08 | 16,25 kr |
| 21.08 | 16,25 kr |
| 20.08 | 16,25 kr |
| 19.08 | 16,25 kr |
| 17.08 | 16,25 kr |
| 16.08 | 16,25 kr |
| 15.08 | 16,25 kr |
Fakta om varen
Stregkode (EAN)5713507045263
KategoriPersonlig pleje
Kæder med prisen2
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Senest opdateret24.08.2026 04:05
Klimaaftryk0.381 kg CO₂e/kg
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot lige nu?
- Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot er billigst hos føtex til 7,00 kr (81,25 kr/null), sammenlignet på tværs af 2 kæder. Opdateret 24.08.2026 04:05.
- Hvilke supermarkeder har Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot?
- Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot findes hos føtex, Bilka.
- Er Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot på tilbud lige nu?
- Ja, føtex har Øko Skyr Med Jordbær Og Rabarberkompot på tilbud til 7,00 kr.