Spring til indhold
Mirinda appelsin zero sugar soda mix

Mirinda appelsin zero sugar soda mix

45,00 kr6,66 kr/
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

BilkaReelt tilbud −25%
45,00 kr
før 59,95 kr (30 dg.) · 6,66 kr/l · opdateret 29.08. 04:05
Se hos Bilka

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 45,00 kr 30 dg. højeste 59,95 kr 30 dg. gennemsnit 52,48 kr

Prisgrafen vises når vi har målinger fra flere dage. Vi gemmer hver eneste prisændring, så historikken vokser dag for dag.

Fakta om varen

Stregkode (EAN)5707323778153
Kæder med prisen1
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Senest opdateret29.08.2026 04:05

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Mirinda appelsin zero sugar soda mix lige nu?
Mirinda appelsin zero sugar soda mix er billigst hos Bilka til 45,00 kr (6,66 kr/l). Opdateret 29.08.2026 04:05.
Hvilke supermarkeder har Mirinda appelsin zero sugar soda mix?
Mirinda appelsin zero sugar soda mix findes hos Bilka.
Er Mirinda appelsin zero sugar soda mix på tilbud lige nu?
Ja — Bilka har Mirinda appelsin zero sugar soda mix på et reelt tilbud, 25% under laveste pris de seneste 30 dage (§ 9a).