Spring til indhold
LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240

LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240

LEGO · 1 stk

1.449,00 kr1.449,00 kr/stk
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

🟢 Bedste pris vi har setBilligste nogensinde: 1.449,00 kr · målt over 29 dage
Bilka
1.449,00 kr
1.449,00 kr/stk · opdateret 19.10. 02:05
Se hos Bilka

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 1.449,00 kr 30 dg. højeste 1.549,00 kr 30 dg. gennemsnit 1.515,67 kr
1.441,001.479,671.518,331.557,0019.0904.1019.10Snit
Bilka Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoBilka
19.101.449,00 kr
18.101.449,00 kr
17.101.449,00 kr
16.101.449,00 kr
15.101.449,00 kr
14.101.449,00 kr
13.101.449,00 kr
12.101.449,00 kr
11.101.449,00 kr
10.101.449,00 kr
09.101.449,00 kr
08.101.549,00 kr
07.101.549,00 kr
06.101.549,00 kr
05.101.549,00 kr
04.101.549,00 kr
03.101.549,00 kr
02.101.549,00 kr
01.101.549,00 kr
30.091.549,00 kr
29.091.549,00 kr
28.091.549,00 kr
27.091.549,00 kr
26.091.549,00 kr
25.091.549,00 kr
24.091.549,00 kr
23.091.549,00 kr
22.091.549,00 kr
21.091.549,00 kr
20.091.549,00 kr
19.091.549,00 kr

Fakta om varen

Stregkode (EAN)5702018067796
KategoriNonfood
Mængde1 stk
Kæder med prisen1
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring09.10.2026 12:37

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240 lige nu?
LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240 er billigst hos Bilka til 1.449,00 kr (1.449,00 kr/stk). Opdateret 09.10.2026 12:37.
Hvilke supermarkeder har LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240?
LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240 findes hos Bilka.
Hvad er den laveste pris nogensinde på LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240?
Den laveste pris vi har målt på LEGO Technic Aston Martin Aramco AMR25 F1-bil 42240 er 1.449,00 kr, over 29 dages historik.