Spring til indhold
Intense Woman Eau de Parfum

Intense Woman Eau de Parfum

Club de Nuit · 105 ml

249,00 kr2.371,43 kr/l
🔔 Prisalarm (log ind)

Pris pr. kæde

🔴 Dyrere end normalt — måske ventBilligste nogensinde: 186,75 kr · målt over 64 dage
føtex
249,00 kr
2.371,43 kr/l · opdateret 19.10. 02:20
Se hos føtex →
Bilka
249,00 kr
2.371,43 kr/l · opdateret 19.10. 02:05
Se hos Bilka
Forkert pris? Ret den →

Prishistorik

30 dg. laveste 199,20 kr 30 dg. højeste 249,00 kr 30 dg. gennemsnit 242,14 kr
Billigst i dag
249,00 kr
føtex
Dyrest i dag
249,00 kr
Bilka
Snit (2 kæder)
249,00 kr
median 249,00 kr
Prisforskel
0,00 kr
0% dyrere i dyreste kæde
181,77205,84229,91253,9816.0817.0919.10SnitBilkaføtex
Bilka føtex Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoBilkaføtex
19.10249,00 kr 249,00 kr
18.10249,00 kr 249,00 kr
17.10249,00 kr 249,00 kr
16.10249,00 kr 249,00 kr
15.10249,00 kr 249,00 kr
14.10249,00 kr 249,00 kr
13.10249,00 kr 249,00 kr
12.10249,00 kr 249,00 kr
11.10249,00 kr 249,00 kr
10.10249,00 kr 249,00 kr
09.10249,00 kr 249,00 kr
08.10249,00 kr 249,00 kr
07.10249,00 kr 249,00 kr
06.10249,00 kr 249,00 kr
05.10249,00 kr ·
04.10249,00 kr ·
03.10249,00 kr ·
02.10249,00 kr ·
01.10199,20 kr ·
30.09199,20 kr ·
29.09199,20 kr ·
28.09199,20 kr ·
27.09199,20 kr ·
26.09199,20 kr ·
25.09199,20 kr ·
24.09249,00 kr ·
23.09249,00 kr ·
22.09249,00 kr ·
21.09249,00 kr ·
20.09249,00 kr ·
19.09249,00 kr ·
18.09249,00 kr ·
17.09249,00 kr ·
16.09249,00 kr ·
15.09249,00 kr ·
14.09249,00 kr ·
13.09249,00 kr ·
12.09249,00 kr ·
11.09249,00 kr ·
10.09249,00 kr ·
09.09249,00 kr ·
08.09249,00 kr ·
07.09249,00 kr ·
06.09249,00 kr ·
05.09249,00 kr ·
04.09249,00 kr ·
03.09249,00 kr ·
02.09249,00 kr ·
01.09249,00 kr ·
31.08249,00 kr ·
30.08249,00 kr ·
29.08249,00 kr ·
28.08249,00 kr ·
27.08186,75 kr ·
26.08186,75 kr ·
25.08186,75 kr ·
24.08186,75 kr ·
23.08186,75 kr ·
22.08186,75 kr ·
21.08249,00 kr ·
20.08249,00 kr ·
19.08249,00 kr ·
17.08249,00 kr ·
16.08249,00 kr ·

Fakta om varen

Stregkode (EAN)6085010094977
KategoriNonfood
Mængde105 ml
Kæder med prisen2
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring06.10.2026 12:20

Billigere pr. l i samme kategori

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Intense Woman Eau de Parfum lige nu?
Intense Woman Eau de Parfum er billigst hos føtex til 249,00 kr (2.371,43 kr/l), sammenlignet på tværs af 2 kæder. Opdateret 06.10.2026 12:20.
Hvilke supermarkeder har Intense Woman Eau de Parfum?
Intense Woman Eau de Parfum findes hos føtex, Bilka.
Hvad er den laveste pris nogensinde på Intense Woman Eau de Parfum?
Den laveste pris vi har målt på Intense Woman Eau de Parfum er 186,75 kr, over 64 dages historik.