Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette
Elizabeth Arden New York · 100 ml
176,00 kr1.760,00 kr/l
Pris pr. kæde
🔴 Dyrere end normalt — måske ventBilligste nogensinde: 126,75 kr · målt over 61 dage
føtex
176,00 kr
1.760,00 kr/l · opdateret 19.10. 02:20
Bilka
176,00 kr
1.760,00 kr/l · opdateret 19.10. 02:05
Prishistorik
30 dg. laveste 129,00 kr 30 dg. højeste 176,00 kr 30 dg. gennemsnit 149,76 kr
Billigst i dag
176,00 kr
føtex
Dyrest i dag
176,00 kr
Bilka
Snit (2 kæder)
176,00 kr
median 176,00 kr
Prisforskel
0,00 kr
0% dyrere i dyreste kæde
Bilka føtex Snit (alle kæder)
Vis som tabel
| Dato | Bilka | føtex |
|---|---|---|
| 19.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 18.10 | 176,00 kr | · |
| 17.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 16.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 15.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 14.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 13.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 12.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 11.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 10.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 09.10 | 176,00 kr | 176,00 kr |
| 08.10 | 129,00 kr | 145,00 kr |
| 07.10 | 129,00 kr | 145,00 kr |
| 06.10 | 129,00 kr | 145,00 kr |
| 05.10 | 129,00 kr | · |
| 04.10 | 129,00 kr | · |
| 03.10 | 129,00 kr | · |
| 02.10 | 129,00 kr | · |
| 01.10 | 129,00 kr | · |
| 30.09 | 129,00 kr | · |
| 29.09 | 129,00 kr | · |
| 28.09 | 129,00 kr | · |
| 27.09 | 129,00 kr | · |
| 26.09 | 129,00 kr | · |
| 25.09 | 129,00 kr | · |
| 24.09 | 176,00 kr | · |
| 23.09 | 176,00 kr | · |
| 22.09 | 176,00 kr | · |
| 21.09 | 176,00 kr | · |
| 20.09 | 176,00 kr | · |
| 19.09 | 176,00 kr | · |
| 18.09 | 176,00 kr | · |
| 17.09 | 176,00 kr | · |
| 16.09 | 176,00 kr | · |
| 15.09 | 176,00 kr | · |
| 14.09 | 176,00 kr | · |
| 13.09 | 176,00 kr | · |
| 12.09 | 176,00 kr | · |
| 11.09 | 169,00 kr | · |
| 10.09 | 129,00 kr | · |
| 09.09 | 129,00 kr | · |
| 08.09 | 129,00 kr | · |
| 07.09 | 129,00 kr | · |
| 06.09 | 129,00 kr | · |
| 05.09 | 129,00 kr | · |
| 04.09 | 129,00 kr | · |
| 03.09 | 129,00 kr | · |
| 02.09 | 129,00 kr | · |
| 01.09 | 129,00 kr | · |
| 31.08 | 129,00 kr | · |
| 30.08 | 129,00 kr | · |
| 29.08 | 129,00 kr | · |
| 28.08 | 169,00 kr | · |
| 27.08 | 126,75 kr | · |
| 26.08 | 126,75 kr | · |
| 25.08 | 126,75 kr | · |
| 24.08 | 126,75 kr | · |
| 23.08 | 126,75 kr | · |
| 22.08 | 126,75 kr | · |
| 21.08 | 169,00 kr | · |
| 20.08 | 129,00 kr | · |
| 19.08 | 129,00 kr | · |
Fakta om varen
Stregkode (EAN)5712877897281
KategoriNonfood
Mængde100 ml
Kæder med prisen2
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring11.10.2026 18:36
Ingredienser
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM (FRAGRANCE), BUTYLENEGLYCOL, CAFFEINE, CAMELLIA SINENSIS LEAF, ALPHA-TERPINENE,BENZALDEHYDE, BENZYL SALICYLATE, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRAL,CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, CITRUSAURANTIUM PEEL OIL, CITRUS LIMON PEEL OIL, COUMARIN,GERANIOL, GERANYL ACETATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,LINALOOL, LINALYL ACETATE, PINENE, ROSE KETONES, TERPINEOL,TERPINOLENE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,VANILLIN. B05697
Billigere pr. l i samme kategori
Salling krukke- og pottejord 17 liter
1,53 kr/l
26,00 kr
Pindstrup surbundsmuld, sphagnumfri 50 liter
1,60 kr/l
80,00 kr
Danmuld blomsterjord - 8 liter
1,63 kr/l
3,25 kr
Pindstrup jordforbedringsmuld øko 50 liter
1,70 kr/l
85,00 kr
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette lige nu?
- Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette er billigst hos føtex til 176,00 kr (1.760,00 kr/l), sammenlignet på tværs af 2 kæder. Opdateret 11.10.2026 18:36.
- Hvilke supermarkeder har Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette?
- Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette findes hos føtex, Bilka.
- Hvad er den laveste pris nogensinde på Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette?
- Den laveste pris vi har målt på Green Tea Pistachio Crunch Eau de Toilette er 126,75 kr, over 61 dages historik.