Chimichurri Sticks Danish Crown
39,95 kr
Pris pr. kæde
BilkaTilbud
35,00 kr
opdateret 25.08. 05:40
Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.
Forkert pris? Ret den →Prishistorik
Prisgrafen vises når vi har målinger fra flere dage. Vi gemmer hver eneste prisændring, så historikken vokser dag for dag.
Fakta om varen
Stregkode (EAN)5707196387940
Kæder med prisen1
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Senest opdateret25.08.2026 05:40
Ofte stillede spørgsmål
- Hvad koster Chimichurri Sticks Danish Crown lige nu?
- Chimichurri Sticks Danish Crown er billigst hos Bilka til 35,00 kr. Opdateret 25.08.2026 05:40.
- Hvilke supermarkeder har Chimichurri Sticks Danish Crown?
- Chimichurri Sticks Danish Crown findes hos Bilka.
- Er Chimichurri Sticks Danish Crown på tilbud lige nu?
- Ja, Bilka har Chimichurri Sticks Danish Crown på tilbud til 35,00 kr.