Spring til indhold
Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag

Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag

Lu · 80 g

12,00 kr178,13 kr/kg
🔔 Prisalarm (log ind)
💪 125,00 kr/100 g protein🌿 2.876 kg CO₂e/kg

Pris pr. kæde

BilkaTilbud
12,00 kr
178,13 kr/kg · opdateret 22.09. 18:05
Se hos Bilka

Vi har prisen fra én kæde på denne vare endnu — flere tilføjes løbende.

Forkert pris? Ret den →

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1858 kJ
Fedt15.00 g
Kulhydrat63.00 g
– sukker5.40 g
Protein12.00 g
Salt1.500 g

Nærings- og mærkedata fra Open Food Facts (ODbL).

Prishistorik

30 dg. laveste 12,00 kr 30 dg. højeste 14,25 kr 30 dg. gennemsnit 13,07 kr
11,3011,7712,2312,7019.0920.0922.09Snit
Bilka Snit (alle kæder)
Vis som tabel
DatoBilka
22.0912,00 kr
21.0912,00 kr
20.0912,00 kr
19.0912,00 kr

Fakta om varen

Stregkode (EAN)7622202385735
Mængde80 g
Kæder med prisen1
Matchet viaStregkode (EAN) - sikker match på tværs af kæder
Seneste prisændring19.09.2026 18:06
Klimaaftryk2.876 kg CO₂e/kg

Ingredienser

HVEDEMEL, solsikkeolie, tomatpulver 3,5%, HVEDEGLUTEN, maltodextrin, socker, iodiseret salt (salt, kaliumjodat), emulgatorer (E472e, natriumstearoyl-2-laktylat), gær, aromer, oregano, glukos, løgpulver, LAKTOSE (MÆLK), bredbønnemel, krydderurter, OSTEPULVER, melbehandlingsmidler (askorbinsyra, L-cystein), syre (citronsyra), farve (paprikaextrakt), cayennepeber, paprika, HVEDESTIVELSE, røget maltodextrin, røget salt.

Billigere pr. kg i samme kategori

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag lige nu?
Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag er billigst hos Bilka til 12,00 kr (178,13 kr/kg). Opdateret 19.09.2026 18:06.
Hvilke supermarkeder har Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag?
Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag findes hos Bilka.
Er Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag på tilbud lige nu?
Ja, Bilka har Bake Rolls Mini kiks m. pizzasmag på tilbud til 12,00 kr.